salon oraz taras przy luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga, Mijas)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga, Mijas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Malaga, Mijas (Hiszpania). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 14 440 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 967 500 złotych. Wygodny metraż 67 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu restauracji, sklepów i punktów usługowo-handlowych. Przyszli właściciele będą mogli do woli korzystać ze znajdującego się na terenie osiedla basenu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są umeblowane, z nowymi oknami, klimatyzacją, wyremontowaną kuchnią i łazienką, wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: łazienka + taras + pokój dzienny + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze na terenie prestiżowego osiedla. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8393)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl