2-poziomowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 112,59 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 853 zł/m2. Budynek z 2013 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 659 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zapewnia to monitorowany i ogrodzony charakter osiedla. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską. Rodziny posiadające samochód zainteresuje natomiast przynależne miejsce parkingowe na zamkniętym terenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w oazie ciszy i spokoju. Lokalizacja przypadnie do gustu amatorom aktywnego wypoczynku, gdyż miejsce znakomicie nadaje się do uprawiania sportu (ścieżki biegowe, rowerowe). Nie brakuje tu również bogatej infrastruktury, jak restauracje, przychodnie zdrowia, szkoły, markety, dyskonty, sklepy itp. Blisko stąd do centrum.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + sypialnia + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 2: łazienka + 2 garderoby + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 3: pomieszczenia poddasza.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się kameralnym wnętrzem, w którym chce się przebywać i do którego chcemy wracać. Komfort podnosi instalacja ogrzewania podłogowego. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8824)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl