slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 2,856 mln zł (17 tys. zł/m2).Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 168 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Drugie piętro. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją nieopodal morza. Spacerem na plaże dojdziemy w kwadrans. Blisko stąd do sklepów, marketów. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które chcą aktywnie wypoczywać i uprawiać sporty. W pobliżu znajdziemy ciekawe trasy do biegania oraz pola golfowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom komfort na światowym poziomie. Dużym udogodnieniem jest na pewno ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– 3 sypialnie;
– 3 łazienki;
– taras.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3787)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl