stylowy pokój w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe – wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, przedwojenny rok oddania do użytku 1936, a także imponująca cena 1,7 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym kamienicy o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 113,1 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 031 zł/m2. Rynek wtórny. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest wciąż do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z niezwykle praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + korytarz + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią utwardzony parking z bramą na pilota.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz bogatej infrastruktury kulturalno-wypoczynkowo-handlowo-usługowej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do plaży jest zaledwie pięć minut drogi spacerem.  Wokół rozciągają się przepiękne, malownicze tereny. Cisza i spokój.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-786)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl