slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Denia)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Denia)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Denia (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 71 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 19 197 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego oddany zostanie od użytku w z 2024 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,363 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia fantastyczne widoki z okien na morze. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane docenią miejsce na parkingu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w śródziemnomorskim stylu. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: 2 łazienki + taras + kuchnia + salon + 2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji apartamentowej z ogrodami oraz basenami. Blisko na plażę. Nieopodal bogate zaplecze handlowo-usługowe: markety, supermarkety, restauracje, banki, ośrodki zdrowia, kawiarnie, pola golfowe, siłownie, punkty usługowe, sklepy itp. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu licznych udogodnień (ogrzewanie kanałowe, klimatyzacja).

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.gn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9651)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl