slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na cztery strony świata. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 100 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 35,5 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje swoim gustownie umeblowanym, jasnym, słonecznym i widnym wnętrzem:
– pokój dzienny;
– balkon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka;
– wc.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy i otoczeniu zadbanej zabudowy. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, spokojną i cichą. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia swoim najemcom i ich rodzinom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Luksusowy apartament na wynajem na zasadach „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (dwa czynsze). Zapraszamy na prezydencją tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1286)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl