slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 153 671 zł i powierzchnia 67 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 219 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim designerskim wnętrzem zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku. Dużym atutem jest na pewno przynależna komórka lokatorska, a także dostępne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu licznych udogodnień, jak np. klimatyzacja, słoneczny taras, najwyższej klasy wyposażenie. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać jeszcze elitarną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji mieszkaniowej. Na osiedlu znajdziemy baseny, ogrody, place zabaw dla dzieci, siłownie, strefy coworkingowe. Leżące nieopodal pole golfowe z pewnością przyciągnie do tej inwestycji pasjonatów gry w golfa.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-249)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl