slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Casares)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Casares)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Casares (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 2 510 931 zł (24 144 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 104 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem z pełnym wyposażeniem w urządzenia światowej klasy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja). Właściciele aut docenią z pewnością windę do podziemnego parkingu. Olbrzymim udogodnieniem jest także prywatna przechowalnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu: szkół, szpitali, hoteli, marin, obszarów handlowych, restauracji, pól golfowych, sklepów, punktów usługowych, lotniska itp. Bardzo okazałe prezentują się części wspólne osiedla (strefy palm, egzotyczne ogrody, baseny, tropikalna roślinność). W okolicy znajdziemy plaże pokryte drobnym, beżowym piaskiem, słoneczne tarasy, strefy do uprawiania sportów plażowych, wspólne obiekty usługowe, prysznice oraz przebieralnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż to prawdziwy raj dla osób kochających słońce przez niemal cały rok. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie wśród licznych udogodnień oraz luksusów. Atrakcyjna lokalizacja, która pokochają miłośnicy pływania, wędkowania, nurkowania, a także spacerowania.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-213)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl