slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 2 556 173 zł i powierzchnia 118 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 21 662 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa profesjonalna, całodobowa ochrona. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w otoczeniu licznych udogodnień. Mamy tu, dla przykładu, odkryte baseny, krajobrazowe ogrody, siłownie, SPA, kawiarnie, strefy coworkingowe, centralny clubhouse etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nowoczesną architekturą, designerskimi wnętrzami, a także wyposażeniem w najnowsze rozwiązania typu „smart-home” (bezprzewodowy system automatyki inteligentnego domu). Na koniec warto dodać, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż płynnie przenika w otoczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-230)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl