slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 89 m2, lokalizacją na parter, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 17 741 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 578 946 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności przepięknym, zaaranżowanym w śródziemnomorskim designie ogrodem. Z okien i tarasu oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościerają się fantastyczne widoki. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje imponującym projektem, w którym wnętrze łączy się z obszarami zewnętrznymi, tworząc jedną, harmonijną całość. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyróżnia się ponadto dużymi przeszkleniami i ogromnym tarasem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca rewelacyjną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla z bogatym zapleczem (strefa krajobrazowa + strefa coworkingowa + SPA + siłownia). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-235)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl