slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 637 600 zł i powierzchnia 172 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 521 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim śródziemnomorskim klimatem oraz przepięknymi widokami z okiem i tarasu na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z możliwością zakupu dodatkowego pomieszczenia magazynowego. Zapierający dech w piersiach krajobraz sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji apartamentowej nieopodal plaży, punktów usługowo-handlowe, kawiarni, restauracji, sklepów etc. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać z licznych znajdujących się  w częściach wspólnych udogodnień:
– terenów zielonych;
– siłowni;
– parkingu;
– basenu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje komfortowym i słonecznym wnętrzem, gdzie znajdziemy: taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu wyposażone w sprzęt najwyższej jakości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9841)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl