slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 4 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 61 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu wraz z przynależnym ogrodem (300 m2). Ekskluzywny apartament do wynajmu kompletnie nowy i dotychczas niewynajmowany i niezamieszkały. Zamożne osoby posiadające więcej niż jeden samochód docenią aż 3 miejsca postojowe. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją na kameralnym osiedlu.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia niezwykle słoneczny, jasny i przestronny. Znajdziemy tu następujące pomieszczenia:
– salon;
– kuchnię;
– sypialnię;
– gabinet;
– łazienkę z wc;
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest umeblowane i w pełni wyposażone.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom życie na światowym poziomie w otoczeniu licznych wygód (m.in. ogrzewanie podłogowe) oraz w poczuciu bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajęcia ekonomiczny w eksploatacji. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do wymagającego i zamożnego klienta. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14070)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl