slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 329 000 zł i powierzchnia 63,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 214 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż z możliwością zamiany na ekskluzywną rezydencję w Kwidzynie.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany komfortowo na dwóch poziomach o niepowtarzalnym klimacie:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bezczynszowy. Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany elektrycznie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom europejski poziom komfortu (klimatyzacja) oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią dwa miejsca postojowe na parkingu. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność na terenie posesji wiaty drewnianej oraz pomieszczenia gospodarczego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom, które z jednej strony szukają dużych przestrzeni, a z drugiej zależy im na znalezieniu ciekawego, luksusowego apartamentu w wielorodzinnej zabudowie. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5313)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl