slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 125 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 18 748 zł/m2, co daje 2 343 500 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego – kupujący nie płaci prowizji”. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 3 sypialnie + salon + 2 łazienki + kuchnia + hol + taras ozdobiony barierkami z bezpiecznego szkła. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany na otwartym planie, dzięki czemu udało się zoptymalizować zarówno przestrzeń jak i światło.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta – prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się również obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7391)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl