slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona, Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona, Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona, Costa del Sol (Hiszpanii). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1,806 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 180 metrów kwadratowych powierzchni. Rynek wtórny. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 033 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży o słonecznym, prestiżowym i wytwornym wnętrzu z przepięknym tarasami i panoramicznymi oknami. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nobilitującą lokalizacją na terenie słynnego kurortu z basenem, krajobrazowymi ogrodami i sportowymi obiektami. dla zmotoryzowanych przygotowano podwójny parking podziemny z magazynami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nowoczesnym projektem, wysmakowanym stylem oraz elegancją.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych uprzednio ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3804)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl