slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 637 650 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 55 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 594 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją lokalizacją oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na wybrzeże oraz morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto stylowym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem wyrafinowanego gustu. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie elitarnego kompleksu deweloperskiego z basenami, ogrodami i placami zabaw. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególnie amatorom gry w golfa i smakoszom śródziemnomorskiej kuchni. Rodziny posiadające samochód docenią zawartą w cenie opłatę za garaż. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą ponadto pomocnicze pomieszczenia magazynowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + salon + łazienka+ taras + sypialnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8969)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl