slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2014, a także imponująca cena 650 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 7 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na 4 piętrze i liczy 40,11 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 16 205 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na Starym Mieście, w centrum, w okolicy fosy. Elitarne sąsiedztwo luksusowej zabudowy odrestaurowanych kamienic i loftów, w enklawie ciszy i spokoju, wśród zieleni i przy urokliwej ulicy dodatkowo podnosi jego prestiż. Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale – perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony, a także umeblowany.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa (klimatyzacja). Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są niezwykle słoneczne i zaaranżowane w harmonijnych, pastelowych barwach z tendencja do beżu przełamanego szarością w różnych odcieniach. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe przy ulicy. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16237)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl