slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 718 427 zł i powierzchnia 72 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 23 867 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niezapominane widoki na morze, bliskość plaży oraz słynnego centrum handlowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w sąsiedztwie imponującej infrastruktury handlowo-usługowej, stref wypoczynkowych, basenów, ogrodów, siłowni, saun, stref coworkingowych etc. To teren niezwykle nobilitującej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą części wspólnych.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa system CCTV. Gwarancją komfortu i życia na światowym poziomie jest m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto optymistycznym, jasnym, stylowym i zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem o otwartej koncepcji. Dla właścicieli aut elektrycznych przewidziano wstępną instalację ładowarek. Wszystkim natomiast przydadzą się wygodne pomieszczenia do magazynowania. Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością aż dwa miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji, co zawdzięcza zarówno energooszczędnym materiałom, jak i systemom zbierania energii słonecznej do produkcji ciepłej wody sanitarnej. WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-636)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl