slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 350 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 57 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południe – wschód – zachód, 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 2007. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na IV piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 6 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca komfortowym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami oraz dużym, słonecznym balkonem. Wnętrze jest kompletnie wyposażone i umeblowane:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba profesjonalna ochrona, monitoring i antywłamaniowe drzwi. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje ponadto swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. Z okien oraz balkonu rozpościera się fantastyczny widok na słynne Bulwary Szczecińskie. Luksusowy apartament na wynajem ekonomiczny w eksploatacji (energooszczędne oświetlenie LED-owe). Osoby zmotoryzowane docenią parking przed budynkiem + możliwość wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Entuzjastów nowoczesnych technologii zainteresuje światłowód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Nieruchomości Szczecin, pl. Lotników 7. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację, tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13936)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl