slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Gazimagusa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gazimagusa (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 605 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 32 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 307 356 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż pachnący jeszcze nowością. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim lokatorom zapierające dech w piersiach widoki z okien. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także swoją fantastyczną lokalizacją, która uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych na całej wyspie. Znajdziemy tu złote plaże, krystalicznie czystą wodę, a także szereg atrakcji kulturalnych (teatry, centra rozrywki, kina).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim komercyjnym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod lokatę kapitału i dochodowy wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom nie tylko bezpieczeństwo (domofon), ale i komfort oraz wygodę (klimatyzacja). Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może także jasnym, widnym i słonecznym wnętrzem zaprojektowanym w śródziemnomorskim designie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-612)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl