slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Wrocław

Apartament na wynajem Wrocław

Luksusowy apartament do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2017 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 3,5 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 50,11 m2 i korzystną wystawą okien na południowy zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na czwartym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament na wynajem adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałego prestiżu, wygód oraz komfortu. Na zmotoryzowanych czeka 2-stanowiskowe miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do wynajmu oferuje swoim lokatorom także duże poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się już od przekroczenia progu efektownie urządzonym wnętrzem z wyczuciem wyrafinowanego gustu: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + jadalnia + balkon + pokój dzienny + hol. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15799)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl