slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Inowrocław

Apartament do wynajęcia Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 42,58 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzy-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 460 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na wschód.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim estetycznie wykończonym i słonecznym wnętrzem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco: łazienka + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + salon. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu przepięknie wyposażone i umeblowane. Na wielbicieli gadżetów XXI wieku czeka światłowód.

Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tak zwanego najmu okazjonalnego (u notariusza). Luksusowy apartament do wynajmu tylko dla osób pracujących i bez zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajęcia łącznie z przynależnym aneksem magazynowym. Zmotoryzowani docenią na pewno miejsce postojowe. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się swoją rewelacyjną lokalizacją nieopodal parku, na terenie nobilitującego, zamkniętego kompleksu. Ekskluzywny apartament do wynajmu nowy, pachnący jeszcze świeżością, reprezentacyjny i kameralny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3,5 tys. złotych

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4849)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl