slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Duquesa, Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Duquesa, Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w La Duquesa, Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 161 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 568 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 057 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu wyposażonym wnętrzem oraz imponującym widokiem na morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie prezentuje się jak poniżej:
– 2 łazienki;
– taras;
– kuchnia;
– salon;
– 2 sypialnie.
Rodziny posiadające samochód mają możliwość parkowania na przynależnym miejscu parkingowym. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z prawem do korzystania z magazynu do przechowywania rzeczy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu apartamentowego z basenami, przepięknymi ogrodami, obiektami sportowymi, strefami zabaw dla dzieci etc. Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do autostrady A7-AP. W sąsiedztwie znajdziemy:
– pola golfowe;
– sklepy;
– punkty usługowe;
– supermarkety;
– restauracje;
– kawiarnie;
– bary;
– szkoły.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9553)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl