slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Jelenia Góra

Apartament do wynajmu Jelenia Góra

Luksusowy apartament na wynajem w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 500 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 51 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim starannie wykończonym, zadbanym oraz słonecznym wnętrzem z przestronnymi pokojami i pomieszczeniami:
– przedpokój;
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– balkon.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Po sąsiedzku znajdują się: znana galeria handlowa, hipermarket, sklepy restauracje, kino, punkty usługowe, urząd pocztowy, stacja paliw, kościół, apteka etc. Z okien oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na górę szybowcową i tereny rekreacyjne. Okolica uchodzi za cichą i spokojną.

Luksusowy apartament na wynajem adresowany do kadry menadżerskiej, biznesmenów prowadzących działalność gospodarczą poza granicami swojego stałego miejsca zamieszkania, a także specjalistów z różnych branż w tym z branży medycznej i prawnej. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dla osób bez dzieci i bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14136)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl