slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Alcazares)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Alcazares)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Los Alcazares (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 11 tys. zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 912 975 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją z basenem w częściach wspólnych. Do plaży i morza dojdziemy w kilka minut.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, wygodą, prestiżem oraz funkcjonalnym rozkładem: 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9500)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl