slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Manilva (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 101 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 15 230 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 538 228 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim zaprojektowanym godnie z najnowszymi trendami wnętrzem oraz ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń, gdzie duże szklane drzwi łączą przestrzeń wewnętrzną z zewnętrzną. W poczet licznych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż należy na pewno dodać prywatny ogród + słoneczny taras. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa fenomenalną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza rozrywkowo-gastronomiczno-usługowo-handlowego. Z okien oraz tarasu rozpościera się urzekający widok na morze oraz plaże.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-211)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl