slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,55 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 043 zł/m2. Budynek z 2021 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 430 000 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim fantastycznie zaaranżowanym i umeblowanym wnętrzem (większość w cenie). Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży prezentuje się następująco: aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny + łazienka z wc + przedpokój + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną. Dodatkowo strona kupująca ponosi koszty: 2% podatku od czynności cywilno-prawnych + koszt taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż należy okazać swoje dane: imię i nazwisko i PESEL oraz podpisać wskazanie adresowe, mając na uwadze bezpieczeństwo obu stron przyszłej transakcji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3597)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl