slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mijas Costa)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mijas Costa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mijas Costa (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 968 200 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 90 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 758 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do znanego i cenionego przez naszych stałych klientów został programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka w pierwszej kolejności swoim fantastycznym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami: taras + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Właściciele aut docenią garaże. Dużym udogodnieniem jest na pewno dodatkowe pomieszczenie magazynowe (w cenie). Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych ogrodów, placów zabaw oraz basenu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej zamożnym klientom, w szczególności amatorom gry w golfa ze względu na leżące nieopodal pola golfowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom znakomite warunki do relaksu, wypoczynku oraz pełną prywatność. W pamięć zapadają głównie olśniewające widoki, jakie roztaczają się z okien tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W poczet zalet koniecznie trzeba dodać wykończone na najwyższym poziomie wnętrze oraz nietuzinkową architekturę.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9464)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl