slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mijas Costa (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 69 m2, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 21 716 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 498 415 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z pomieszczeniem lokatorskim oraz podziemnym miejscem parkingowym (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się słonecznym wnętrzem, designerskim projektem oraz nowoczesną architekturą. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto zaliczyć:
– słoneczny taras;
– prywatny ogród.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa spośród konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej. To niewątpliwie jeden z najgorętszych adresów na całym Costa del Sol. Na terenie osiedla znajdziemy:
– miejskie sady;
– putting green;
– kort do padla;
– klub towarzyski;
– saunę;
– łaźnię turecką;
– bieżnię;
– siłownię;
– centrum odnowy biologicznej;
– baseny (kryte i otwarte);
– tereny zielone;
– place zabaw dla dzieci.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-76)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl