slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w nowoczesnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 872 316 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) i powierzchnia 81 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 769 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim fantastycznie zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem do przechowywania oraz garażem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się estetycznie wykończonym, olbrzymim tarasem i doskonałym rozkładem pomieszczeń i pokoi. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Na plaże dojdziemy stąd w pięć minut. W częściach wspólnych osiedla mieszczą się: place zabaw dla dzieci, boiska sportowe, baseny, ogrody etc.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii oraz pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-7)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl