slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Prima (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 057 500 zł i powierzchnia 84 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 589 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją (200 m od morza) i śródziemnomorskim designem wnętrza. W częściach wspólnych znajdziemy przepiękne ogrody + 4 baseny. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + pokój dzienny + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze dbają solidne, antywłamaniowe drzwi). Natomiast komfort zapewniają klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei garaż.

Luksusowy apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8831)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl