slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 267 000 zł (5 499 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1990 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48,55 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym wnętrzem zaaranżowanym w wysmakowanym stylu oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym:
– salon
– loggię
– kuchnię
– sypialnię
– łazienkę
– wc
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z prawem do korzystania z jednego, wydzielonego pomieszczenia w piwnicy. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią rowerownię. Rodziny z małymi dziećmi natomiast wózkownię. Przed budynkiem znajduje się parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w rozwiniętej dzielnicy z bogatą infrastrukturą handlowo-edukacyjną. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu roztacza się przepiękny widok. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 26- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9554)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl