slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Roque, Cadiz)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Roque, Cadiz)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w San Roque, Cadiz (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 130 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 646 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 864 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją elitarną lokalizacją na terenie strzeżonego osiedla z basenem. Właściciele aut docenią z pewnością parking. Amatorów gry w golfa natomiast – pobliskie pole. Ogromną atrakcją turystyczną dla wszystkich okaże się pobliski rezerwat przyrody.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może komfortowym, eleganckim i zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje wspaniałymi widokami z okien na Gibraltar. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właścicieli, ale również jako znakomita propozycja zakupu inwestycyjnego. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8966)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl