slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Prima (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 057 500 zł (12 589 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2018 roku o czterech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 84 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. I piętro. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zakwalifikowany do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Właściciele aut docenią na pewno przynależny garaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze dbają antywłamaniowe drzwi. Natomiast komfort zapewnia rozprowadzona klimatyzacja.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również fantastyczną aranżacją wnętrz z wyczuciem dobrego smaku: kuchnia + 2 łazienki + taras + 2 sypialnie + salon. Ekskluzywny apartament na sprzedaż urzeka już od pierwszego spojrzenia swoim śródziemnomorskim designem, 4 basenami i ogrodem (w częściach wspólnych). Na uwagę zasługuje również korzystna lokalizacja 200 m od morza. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8831)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl