śródziemnomorski styl aranżacji wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Prima (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 571 zł/m2. Budynek z 2018 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 810 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) i komfortu (klimatyzacja).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament do sprzedaży urzeka już od pierwszego spojrzenia swoim śródziemnomorskim designem, 4 basenami i ogrodem (w częściach wspólnych). Na uwagę zasługuje również znakomita lokalizacja 200 m od morza. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8831)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl