slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 5 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2012 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 4,5 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 125 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom najwyższy, europejski standard życia, co zawdzięcza wielu udogodnieniem podnoszącym komfort jego użytkowania, jak np. klimatyzacja. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się nieopodal dworca, wielu restauracji, centr handlowych oraz sklepów.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa swoim eleganckim i komfortowym wnętrzem, na które składają się:
– salon
– kuchnia
– 4 sypialnie
– 2 łazienki
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia luksusowym apartamencie są umeblowane. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Szczecińskie Bulwary i rzekę Odrę. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12198)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl