slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Sotogrande)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Sotogrande)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sotogrande (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 216 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 20 317 zł/m2, co daje 4 388 474 zł za całość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy m.in. baseny, sale gimnastyczne, plażę, gastrobar, strefy coworkingowe, centra fitnessu, a nawet biegnący strumień. To doskonała okazja do bliskiego kontaktu z przyrodą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także egzotycznym ogrodem oraz prywatnym tarasem. W poczet zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż należy dodać także nowocześnie zaprojektowane wnętrze z wysokim sufitami i oknami od podłogi po sufit. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia oszałamiające widoki na okolicę. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje komfort, intymność i bezpieczeństwo.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-297)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl