slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 2 693 709 zł i powierzchnia 105 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 25 654 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie bądź odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Mamy tutaj całodobowy monitoring z kamerami oraz usługi consierge’a. Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje pobliski plac zabaw, a wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią obiekty sportowe, baseny, korty tenisowe, sale gimnastyczne itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu (panele fotowoltaiczne + energooszczędne diody LED + powtórne użycie wody deszczowej). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu egzotycznych ogrodów z palmami. Do centrum miasta jest zaledwie 800 metrów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze, Gibraltar oraz Afrykę.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-167)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl