slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 245 500 zł i powierzchnia 86 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 483 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert rewelacyjną lokalizacją nad samym morzem. Do plaży dojedziemy w jedną minutę spacerem. To teren niezwykle ekskluzywnej, nowoczesnej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą w częściach wspólnych, gdzie mieści się m.in. słoneczne solarium oraz basen. Wielbicieli wypoczynku na świeżym powietrzu zainteresuje długa i reprezentacyjna aleja spacerowa z bogatą ofertą gastronomiczno-rozrywkową.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom komfort oraz bezpieczeństwo, za co odpowiada między innymi klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto wysmakowanym wnętrzem, na które składają się:
– 2 sypialnie;
– pokój dzienny;
– 2 łazienki;
– taras;
– kuchnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9420)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl