slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziesięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 302 368 zł i powierzchnia 42 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziesiątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek zostanie oddany do użytku w 2025 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 199 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa olbrzymim potencjałem oraz lokalizacją w budynku o koncepcji hotelowej z basenami. Teren osiedla, na którym znajduje się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament, otoczony jest 400-metrowym kanałem wodnym przystosowany do zwiedzania gondolą. Na zmotoryzowanych czekają 2 parkingi: wewnętrzny i zewnętrzny. Amatorzy uprawiania sportów ucieszą się z boiska do koszykówki oraz sali fitness. Ekskluzywny apartament do sprzedaży klasy deLuxe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie nowoczesnego osiedla z wieloma udogodnieniami w częściach wspólnych. Znajdziemy tu między innymi:
– recepcję;
– kryte i odkryte baseny;
– centrum SPA;
– aquapark;
– łaźnię turecką;
– saunę;
– 5 restauracji różnych kuchni;
– gabinety masażu;
– strefę zabaw dla dzieci;
– grill;
– bar.
Blisko na plażę i nad morze. Nieco dalej do portu i klasztoru. W okolicy także wiele turystycznych atrakcji (np. antyczne miasto). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niebywały komfort, co gwarantuje klimatyzacja. Przyszli domownicy mają również zagwarantowane bezpieczeństwo.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem, gdyż lokalizacja cieszy się dużą popularnością wśród majętnych inwestorów, co sprawia, że wartość luksusowego apartamentu stale rośnie. Przyszli właściciele będą mogli go wynająć albo odsprzedaż z dużym zyskiem. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka;
– balkon;
– salon;
– aneks kuchenny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-506)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl