slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 719 520 zł (6 724 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 107 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją blisko morza. Na plaże można dojść w mniej niż 10 minut. Z okiem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościerają się imponujące widoki na morze. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią na pewno długie spacery wzdłuż słynnego pasażu, na którym mieści się wiele wykwintnych restauracji, kawiarni oraz sklepów.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje estetycznie umeblowanym oraz zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest umeblowane i wyposażony (AGD/RTV). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również przemyślanym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– balkon;
– salon;
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom najwyższe bezpieczeństwo, a także komfort życia na europejskim poziomie. Troszczy się o to między innymi klimatyzacja. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament znajduje się na terenie, którego klimat uważany jest za jeden z najzdrowszych na świecie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. W związku z dużą ilością klientów z Polski zainteresowanych obecnie zakupem luksusowych apartamentów i ekskluzywnych rezydencji w Hiszpanii, spowodowaną wojną w Ukrainie, w celu usprawnienia procesu zakupu, prosimy o kontakt tylko osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:
1) Klient nie kontaktował się wcześniej w żaden sposób (telefonicznie/mailowo/przez formularze internetowe) z żadną inną agencją nieruchomości czy deweloperem w Hiszpanii. Agencje nieruchomości w Hiszpanii udostępniają między sobą swoje oferty, więc wysyłanie przez klientów zapytań do różnych agencji powoduje chaos, a skuteczność pracy z takim klientem znacznie spada;
2) Zakup będzie realizowany bez potrzeby posiłkowania się kredytem. Nie mamy w tej chwili możliwości zajmowania się także kredytami;
3) Klient ma zaplanowaną konkretną datę przylotu do Alicante.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9124)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl