slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament do sprzedaży Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dziewięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 434 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 49,64 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 369 tys. zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją topową lokalizacją w sercu miasta, na poszukiwanym na rynku osiedlu. Na wyciągnięcie ręki przedszkola, apteki, dyskonty spożywcze, sklepy, szkoły. Blisko stąd na Stare Miasto. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– przedpokój;
– aneks kuchenny;
– salon.
Właściciele aut docenią pobliski parking. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż estetycznie odremontowany i wykończony przez zawodowego projektanta. Zakres prac remontowych obejmował między innymi: wstawienie nowych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych + wymianę instalacji hydraulicznej + wstawienie nowych mebli kuchennych + położenie gładzi + wstawienie nowych drzwi + wymianę instalacji elektrycznej + urządzenie łazienki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień komfortu oraz bezpieczeństwa (domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także ogromnym potencjałem z myślą o zakupie inwestycyjnym i dochodowym wynajmie. Już dzisiaj umów się z nami na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Do ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć wynagrodzenie dla biura oraz koszty notarialne. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-331)

Kontakt:
e-mail: j.pawlowska@wgn.pl