reprezentacyjny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Mar de Cristal (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Mar de Cristal (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Mar de Cristal). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Cena – 195 000 EUR (850 200 złotych). Powierzchnia 100,32 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 475 złotych. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Pierwsze piętro w dwukondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również imponującymi widokami oraz malowniczą lokalizacją w pobliżu rezerwatu przyrody, nad brzegiem Mar Menor. Nieopodal mieści się niewielka przystań oraz piaszczysta plaża. Na spacerowiczów czeka reprezentacyjna promenada. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany głównie rodzinom z dziećmi. To również nie lada gratka dla amatorów nocnego życia towarzyskiego (liczne bary, kawiarnie) oraz gry w gola (jeden z najsłynniejszych na całym świecie ośrodek golfowy).

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 3 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + salon. Wszyscy mieszkańcy mogą korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-80)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl