slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 333 000 zł i powierzchnia 62 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 371 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przepięknie i z pietyzmem odremontowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– pokój;
– korytarz;
– łazienka z wc.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane ucieszy bezpłatny parking dla mieszkańców z prywatnym szlabanem znajdujący się pod blokiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacja w otoczeniu wielu udogodnień, jak np. banki, apteka, Rynek, szkoły, sklepy, galerie handlowe etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1338)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl