slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest w standardzie deweloperski. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 697 630 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 69,77 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 999 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem z przeznaczeniem na zakup inwestycyjny. Sprzyja temu nie tylko najbardziej nobilitująca lokalizacja w sercu miasta, ale i rozwinięta infrastruktura w otoczeniu. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: punkty usługowe + biura + sklepy + parkingi + szkoły. Na amatorów ruchu na świeżym powietrzu czekają długie aleje wzdłuż Starówki, brzegiem kanału. Wielbiciele wyrafinowanych smaków docenią na pewno najlepsze w mieście restauracje i kawiarnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem na jednoślady w podziemnej hali garażowej. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje funkcjonalnym rozkładem komfortowych pomieszczeń, gdzie aranżacja i rozkład wciąż jeszcze mogą zostać zmienione: 2 balkony + antresola + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + salon.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5367)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl