slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48,07 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 385 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 355 tys. zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności atutem najważniejszym – fantastyczną lokalizacją wśród niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Mamy tu lubianą przez mieszkańców galerię handlową. szkoły, apteki, piekarnie, sklepy, dyskonty etc. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również swoim designerskim wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością parking pod blokiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka z wc + kuchnia + balkon + 2 sypialnie + pokój dzienny + przedpokój. Na koniec warto zasugerować, że luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadaje się także pod zakup inwestycyjny z myślą o intratnym wynajmie. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego designerskie wnętrze oraz wyposażenie. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1357)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl