slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65 m2, lokalizacją na X piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 969 zł/m2. Wieżowiec o 12 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 453 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom komfortowe warunki do mieszkania i wypoczynku w poczuciu bezpieczeństwa (szyfrowany domofon). Funkcjonalny rozkład jego pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: salon + aneks kuchenny+ balkon + sypialnia + pokój + pralnia + przedpokój + łazienka z wc + balkon. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność pomieszczenia piwnicznego. Wszystkie pokoje w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są kompletnie wyremontowane i wyposażone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum miasta. Nieopodal znajdziemy sklepy, [punkty usługowe, przedszkole, żłobek, pasaż handlowy, popularny fast-food, markety, szkołę itp. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera częściowe umeblowanie z nowocześnie wyposażoną kuchnią i markowym sprzętem AGD. Rodziny posiadające samochód docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem + możliwość dokupienia garażu.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji jego sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę telefonicznie i w czasie prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-407)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl