slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,499 mln zł i powierzchnia 133 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 271 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji swoim futurystycznym, nowoczesnym, znakomicie doświetlonym wnętrzem projektu znanego architekta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem, co zawdzięcza między innymi dodatkowemu pomieszczeniu na poddaszu, które świetnie można przeznaczyć na pokój gościnny, siłownię albo pokój zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: hol + łazienka + pokój + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: garderoba + przedpokój + 3 pokoje + łazienka.
Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest widok z okien na wieżę katedry.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu wielu niezbędnych do codziennego życia: sklepów, placów zabaw, supermarketów, dyskontów, kawiarni etc. Lokalizacja zapewnia w miarę szybki dostęp zarówno na molo (nieco ponad pół godziny), jak i do centrum (mniej niż pół godziny).

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie monitorowanego, zamkniętego, prestiżowego i kameralnego osiedla w cichym i spokojnym zakątku. Zamożne rodziny posiadające kilka aut docenią 2 przynależne miejsca postojowe w hali garażowej (możliwość zakupu). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do znanego i lubianego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Luksusowy apartament na sprzedaż projektu słynnego architekta. Warto podkreślić, że część elementów wyposażenia była sprowadzona na indywidualne zamówienie z Hiszpanii oraz Włoch. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi oraz wszystkim tym, którzy chcą mieszkać w jednej z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości nad polskim Morzem Bałtyckim. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje 2-poziomowym, nowoczesnym wnętrzem typu penthouse z przepięknym tarasem.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu, a także możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-53)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl