slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 208 500 zł i powierzchnia 23,71 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 794 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury: marketów, dyskontów, aptek, gabinetów lekarskich, obiektów sportowych, przedszkola, najróżniejszych sklepów oraz szkoły. Rodziny posiadające samochód zainteresuje duża liczba miejsc parkingowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również swoim fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z wyczuciem dobrego smaku: przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Warto w tym miejscu podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy także praktyczne pomieszczenie piwniczne. Dużym atutem oferty sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są zawarte w cenie, oryginalne dekoracje: grafiki oraz zasłony. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1375)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl