slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 56,83 m2 z podziałem na dwa pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2011 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia swoim najemcom nie tylko życie na europejskim poziomie, ale również najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. O to ostatnie troszczą się antywłamaniowe drzwi oraz rolety, a także instalacja alarmowa. Ciekawostką jest możliwość podpisania umowy z wyspecjalizowaną firmą ochroniarską. Rodziny posiadające samochód docenią tu aż dwa przynależne miejsca postojowe (w tym jedno zadaszone).

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje ponadto zaprojektowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem i praktycznym rozkładem. Mamy tu: przedpokój + garderobę + łazienkę z wc + sypialnię + spiżarnię + jadalnię + kuchnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na wynajem łącznie z ogrodem, co jest nieczęsto spotykane w tego rodzaju ofertach.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13527)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl