slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 315 tys. zł i powierzchnia 37,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8,4 tys. zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją ciekawą i wygodną lokalizacją w bezpiecznej i cichej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki mamy: centrum handlowe + przedszkola + sklepy + apteki + punkty usługowe + obiekty portowe + place zabaw + żłobki + przychodnie zdrowia. Osoby zmotoryzowane ucieszą na pewno liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepięknie odremontowanym wnętrzem z ciekawą aranżacją pomieszczeń: łazienka z wc + przedpokój + pokój dzienny + aneks kuchenny + sypialnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe (np. „Bezpieczny Kredyt 2%”). Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1520)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl